ROLEX-ORE FLORIRI 18KARAT

Shitet nga: Rolex Cellini Geneve Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 199 EUR   1 399 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Rolex Cellini Geneve 18K Solid Gold Ore 100% Flori Shume e Paster Dhe Ne Gjendje Pune. Ora eshte Pothuajse e Re . Cmimi Shume i Arsyeshem Dhe i Diskutueshem ! TEL: 0699191556
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim