VETEM ne Shtator: Makine kafe superautomatike

Shitet nga: evi visi Dje 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet ekspres kafe, super automatike e markes Delonghi (modeli DeLonghi ECAM 23.125.B). E perdorur por ne gjendje te shkelqyer. Funksionon me kafe kokerr, por edhe te bluar. Ideale per ambient familjar, por edhe biznes te vogel dhe zyra. Shitet me pak se sa gjysma e çmimit, vetem 250 euro. Kerkoni ne google me emrin e modelit per te pare ne detaj karakteristikat. Per me teper informacione telefononi ne 0698130211
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim