Okazion shiten kondicionere 12 btu Inverter

Shitet nga: Okazion 15 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR   650 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten kondicionere ,madhesia 12 btu ,inverter vetem 3 muaj te perdorur . Jane ecologjik dhe kursejne 70% te energjise ,Jane inverter prodhim I Hong Kongut. Mbulojne deri ne 35 m2 hapsire . Kondicioneret Jane te montuar ne dyqan gje qe mund ti testoni shume lehte ,,Jane te paster pothusjse te rinje ,mund te behen 2-3 cope max . Dergoni sms per ti pare .cmimi eshte per 1 cope .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim