Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma).

Shitet nga: Agron 19 Sht 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Përshkrimi

Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.
Mjaft e shpejte dhe pa lodhje.
Material plastike e qendrueshme qe fiksohet dhe nuk leviz.
Shume e thjesht dhe praktike per tu perdorur e pastruar.
Tani mund të bëni japrakët shpejt dhe lehtë vetëm falë kësaj pajisje.
Thjesht vendosni fletën në grupin e rulave dhe vendosni përbërësin në fletën tuaj.
Shtyjeni nivelin përpara dhe shikoni që japraku paloset vetë.
Bazë e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u larë.

Emaili im eshte: agroni5000@gmail.com


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim