HITI OXHAQE - Sobe me dru

Shitet nga: HITI Oxhaqe Sot 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru.
Adresa:
SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group) ; Sauk (rruges per TEG)
📞069 35 111 84 ; 📞068 20 457 52
KOSOVE, Cagllavice, Koshare, Gjilan, Peje, Ferizaj, dhe Prizren
Tel: 📞044/571-572 ; 📞049/16 16 00
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim