Tharese rrobash pothuaj e paperdorur

Shitet nga: Artur 17 Sht 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Zanussi
Tharese rrobash ne gjendje fabrike. Marka Zanussi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim