pjanure 13000 Leke

Shitet nga: Brah Luis 18 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim