FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

Shitet nga: Brah Luis 18 Sht 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Model Tjeter
Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mire...tele 0683455118
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim