Tavoline + 6 karrige

Shitet nga: bli.com 19 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   299 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Dimensionet,,,
GJATESIA: 140 cm
GJERESIA: 80 cm
LARTESIA: 76 cm

bli.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim