Tavolin Mermer 200 Euro

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Keli 15 Sht 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm
E bler ne gjermani

Tavolin per sadhon 200 Euro

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim