SHITEN 30 KARRIGE RESTORANTI + 5TAVOLINA

Shitet nga: smart Dje 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karriget jane 20 mij lek copa
tavolinat jane 120 mije leke copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim