SHITEN 20 KARRIGE +5 TAVOLINA PER LOKAL

Shitet nga: smart Dje 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karriget dhe tavolinat jane ne gjendje sh te mire,22 mije leke per karrige
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim