KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI

Shitet nga: flori 18 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 7 komplete kolltuqesh + tavolina per lokal
ne gjendje shum te mire shiten per arsye mbyllje aktiviti
50000 Leke cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim