karrige zyre

Shitet nga: Arjan 14 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 600 LEK   24 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 2 karrige zyre pothuajse te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim