6 sete Tavolina me karrike Smart line

Shitet nga: Saimir Sot 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 sete te perdorura vetem 2 muaj,ne gjendje si te reja 4 sete jane kamosh 2 jane lekure total 24 karrike 6 tavolina ,te blera te Smart Line 1600 € shiten per 180 euro seti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim