Shiten mobilje shtepie

Shitet nga: Anila 11 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 420 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilje shtepie, ne gjendje shume te mire. Dhome gjumi cifti perfshire dhe krevati e dysheku, dhome femijesh ku perfshihet krevati dhe dysheku. Set divanesh 3+2+1, ku divani tresh ka krevat dopio me dyshek, tavoline ngrenie druri bashke me karrige, tavoline mesu druri, mobilje TV dhe dollap kepucesh. Cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim