Mini bar ishull per shtepi

Shitet nga: bli.com 19 Sht 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   350 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shitet minibari ne gjendje shume te mire.
Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografite nuk i kam hapur.
Permasat 36 cm , 117 cm, 191 cm
Per me shume info kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim