Mbulese Krevati Artizanale

Shitet nga: Punim Artizanal 11 Sht 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK   60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Set krevati qe perfshin mbulese + 2 jasteke. Punim artizanal disamujor 100% me dore. Materiali lesh i mendafshte (silk wool). Gjendja: i sapoperfunduar. Ngjyra: limon i embel. Permasat; 220cm x 200cm. Modeli perfshin motive me lule dhe lule mimoze.
Dhurate ideale per te apasionuarit e punimeve te dores.
Çmimi 40.000 leke te reja.

Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim