Mobilim Salloni - Super Okazion

Shitet nga: Bujar 19 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK   550 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet mobilje per sallon per arsyeje emigrimi,
gjendja shume e mire,
Totali i mobiljeve: 5 cope:
komplet: 1 kolltuk, 1 divan 2, 1 divan 3
si dhe dy divane te tjera 3 me palosje.
divanet 3 hapen te gjitha per tu bere krevat per femijet. Shume te rahatshem.
Seti 3+2+1 Shitet 200 mije lek i gjithi ndersa
seti 3+3 shitet 150 mije lek i gjithi.
Cmimi i diskutueshem.
Nese merren te dy kompletet ofrojme ne transportin brenda tiranes.
Gjithashtu Dhurate per blerjen e te dy kompleteve tavoline kendi per televizor ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim