JASTEK MEMORY ITALIAN

Shitet nga: flori Sot 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
jastek memory origjinal te ardhur nga italia.me vrima dhe ajrosje antibakterial dhe antialergjik me 5 vjet garanci me date prodhimi te stamposur.cmimi i diskutushem ne varsi te sasise.transporti falas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim