Banjo e kompletuar

Shitet nga: Marjeta Ahmet Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Inventar për banjo
Banjo e kompletuar PORCELANI e cilesise maksimale

1-vaske
2-VC & Bide
3- Lavaman + raft
4- Aksesoret e tualetit

Cmimi 1800€. Kemi dhe faturat e blerjes se banjos. Eshte blere ne total per 11000€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim