Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: STOCK ITALIA SRL Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg
rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera
9 Kamiano me materiale
Qmimi 195000 euro
Euro 3 kg
Nuk e ndajme si Stockun.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim