Depozita plastike 2000 Litra horizontale dhe verti

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: FREDI GJENERATORE 10 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 000 LEK

Komuna: Tiranë
FREDI GJENERATOR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim