vidiator Makita 12v

Shitet nga: niri Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim