STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

Shitet nga: A13i Dje 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor,
kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuqite ne dispozicion jan nga 5 kva der ne 500 kva jan me stabilizim te brendshem te pavarur per secilen faze me vete . Garanci 2 vjet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim