Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gjendje te mire pune.Saldatricia shitet per arsye mosperdorimi.Shitet 250 mije leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim