Sharre Felisati 300 mm

Shitet nga: migel 13 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Sharre Felisati 1600W
Diametri i diskut 300 mm
Motor me induksion , pa karbocina
Trasmesion me rryp
Prerje lart dhe poshte
E pershtatshmr per Dru dhe Alumin
Gjendja e re ne dyqan 1 vit garanci
Me tvsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim