Saldatrice Professionale per industri

Shitet nga: niri Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Tiranë
Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt
monofaz dhe 3fazorshe
Marka esht TEXA GERMANY
te interesuarit te kontaktojn ne tel 0684144128


#saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim