Paisje dhe vegla mobilerie

Shitet nga: Agron 12 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

540 000 LEK   600 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten paisjet e nje reparti mobilerie.Goniaster "Minimax"karel 2.5m prodhim viti 2006 me aspirator,kompresor,trapan bango 3 fazor si dhe te gjitha materialet dhe veglat e dores router,freze disk per biskota (kavilies) pendul,zmeriluese, trapane,vidiator me korent,disa vidiator me bateri etj.Shiten te gjitha bashke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim