OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI

Shitet nga: niri Sot 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 LEK   40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Matrapik i madh ka dhe 2punto..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim