Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

Shitet nga: ADRIATIKU Dje 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gjylpera shiten okazion te treja bashk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim