GJENERATOR

Shitet nga: Drini 13 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE ME NAFTE,NDEZJE AUTOMATIKE,SILENCIOZ

Produkti eshte i ri me 0 ore pune, 2 vite garanci ,transport dhe instalim i perfshire ne cmim.

CMIMI OKAZION !!!

DISPONOJME DHE GJENERATORE ME FUQI TE NDRYSHME GJENDJE STOK !

DRINI :0697013411
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim