GJENERATOR

Shitet nga: Drini 13 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë

Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosan,Fmt si dhe Alternatore:Stamford,Marelli,MeccAlte
Produkte origjinale te certifikuara dhe te testuara per fuqine KVA/KW. Garanci 2 vjecare me sherbim 24 ore/7 dite ne jave.Teknologjia me inovative per zgjidhjen perfundimtare te problemve me energjine elektirke.Ofron gjenerator duke filluar nga fuqite 10 kva-3700 kva
Karburnati- Nafte
Linje trefarore ose monofaze
Ndezje automatike ose manuale
Silencioz kabine e mbyllur ose i hapur.

Transport,instalim mundesohet nga Fmt Group.

Cmim dhe cilesi !
Gjendje STOK dhe POROSI sipas kerkeses.

Ofrojme dhe produkte si UPS INVERTER ,STABILIZATOR TENSIONI,NDRICIM LED

KONTAKT: DRINI
0697013411
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim