Gjenerator fiat 400 kva

Shitet nga: Eri Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Gjenerator fiat italian 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune
Viti i prodhimit 2002
Pranojm dhe ndrrim me makin
Kontakt 0696621111..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim