Fresibel me gradim 900wat

Shitet nga: niri Sot 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina rezerv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim