Foratrice Super

Shitet nga: ... 17 Gush 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 900 EUR

Komuna: Tiranë
foratrice druri model i ri ka shpim shum te shpejt shpimin e ka nga lart dhe anash.. Makineri sa ka ardh ne shqiperi eshte pagur dhe dogana ose ndrrim me makien ka cmimi tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim