💥Makine qepse PFAFF!💥

Shitet nga: Orkida 11 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes makine qepse, PFAFF Gjermane! Eshte me shume opsione, me manual perdorimi, motorr elektrik te fuqishem dhe drite te koka, si ne foto. Makina eshte ne gjendje shume te mire, sepse eshte shume pak e perdorur. Shitet per arsye mos perdorimi. Makina mund te paketohet me valixhen e saj.
Cmimi: 20 mij leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim