KAMERA SIGURIE HIKVISION TURBO HD OKAZION 170 EUR

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: R&R Computer Services Sot 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR   270 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
KAMERA SIGURIE HIKVISION GARANCI & CILESI E GARANTUAR

(ICLOUD) KONFIGURIM PA IP STATIKE!

DVR HIKVIZION TURBO HD 4 CHANNEL TURBO HD

KAMERA 1 MEGA PIKSEL ( 4 COP ) 20 METRA INFRA

USHQYES 12 VOLT 10 AMP

HDD 1 TB

+ KONFIGURIM- CEL ETJ

(KABLLIM EXTRA 50 LEK METRI)

Keto produkte kane 12 Muaj Garanci!

"R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane
Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723
Mail:info@crs.al
Per me shume info klikoni ne linkun e meposhtem

https://www.facebook.com/CRS.pc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim