Televizor UHD 4K Samsung UE55MU6500

Shitet nga: Kliti 18 Gush 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shitet Televizor Samsung UE55MU6500 i blere ne Itali. 1800 PCI. Ekrani eshte i goditur. Kujt i ben pune eshte i lutur te ma lehtesoje "dhimbjen"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim