Okazion!!!Samsung 55 inch viti 2017

Shitet nga: Erald Baco 01 Gush 03:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shitet tv samsung 55 inch viti 2017 full hd 4k ne gjendje shume te mire i blere tek neptun shop.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim