OKAZION VIDEO PROJEKTOR

Shitet nga: EDI_PHONES Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Acer
SHITET VIDEO PROJEKTOR NE GJENJDE SUPER ME NJE CMIM SUPER OKAZION PER 150 EURO COPA (PAK I DIKSUTUESHEM)PER ME SHUME INFO MUND TI SHIKONE ME MODELIN QE KEMI NXJERE NE FOTO NR 2 DHE 3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim