R&R COMPUTER OFRON PROJEKTOR BENQ&ACER + TENDA

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 15:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
R&R Computer Ofron projektor te markave te ndryshme! Benq-Acer new BOX!
#RrProjektor #Acer #Benq #Dell #Hp #Panasonic #Toshiba

:D BENQ 320 EURO - ACER 350 EURO ;)

TENDAT STARTOJNE NGA 9000 LEK DERI 13.000 LEK

Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim për 30 min.!
😉Këto produkte mund të merren edhe me këste! (IuteCredit - Union Bank - BKT Prima Këste)
👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA te BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste pa interes!
💳Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim për 30 min.!
👉 UNION BANK 6 muaj Statement- vërtetim page me 8%

Ky produkt kane 12 muaj Garanci!

"R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr Kavejes. Tirane
Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723
Mail:info@crs.al
Web: www.crs.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim