QARK PER SAMSUNG S9 (POSTA FALAS

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S9
QARK PER SAMSUNG S9 (S960U) MODEL USA,NE CMIM PERFSHIHET DHE MONTIMI.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim