OKAZION! SAMSUNG Galaxy S9 + plus Version 6GB RAM!

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

349 EUR   449 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S9+
Shitet Galaxy S9 Plus, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte,
ngjyre i Blu i erret si ne foto!

***VERSION SPECIAL ME 6GB RAM, I RRALLE! Versionet normale jane 4GB RAM***
Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE , PA ASNJE SHENJE perdorimi.
Vjen se bashku me fish edhe karikus

Detajet: Ekran 6.2 inch,Procesor Octa Core 2.35 ghz me 6GB RAM DDR4,
Kamer 12 MP dhe 8 ajo perpara,Memorje 64 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim