Samsung Galaxy S8 Plus ( Gjendje Perfekte!)

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

269 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S8 Plus
Shitet Galaxy S8 Plus, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte,
ngjyre Silver si ne foto

Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, PA ASNJE SHENJE! 10/10
Vjen se bashku me fish edhe karikus origjinal.

Detajet: Ekran 6.2 inch,Procesor Octa Core 2.35 ghz me 4GB RAM DDR4,
Kamer 12 MP dhe 8 ajo perpara,Memorje 64 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim