samsung galaxy s7 mobile

Shitet nga: geni Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7
shitet telefon celular origjinal samsung galaxy s7 me 1 karte.
punon me te gjitha rrjetet 4G, 3G, 2G.
Telefoni eshte i perdorur por i mbajtur shume mire dhe funksional. per me teper shikoni fotot.
faleminderit
...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim