SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

Shitet nga: SAMSUNG NOTE 8 MEMORIE 256 GIGA I RI 17 Gush 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge
S6 edge ngjyr jeshil me nuanc ne gjendie te mire me shenja fare te vogla 3 Giga ram dhe 32 memorie 100% funksional pa asnje problem vetem shitet PER ME SHUM MUND TE NA GJENI NE FB NE LINKUN
https://m.facebook.com/telefonakorean/?ref=bookmarks
AOSE NE INSTA DHE FB MOBILE KOREA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim