SAMSUNG NOTE 9 GJENDJA 10.10 ( POSTA FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

57 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 9
SAMSUNG NOTE 9 128GB 6 GB RAM MODEL AMERKINAN GJENDJA 10/10 Shoqerohet me karikues origjinal ,kufje & gonine .

Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim