OKAZION! SAMSUNG Galaxy NOTE 8 (PERFEKT!)

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 100 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

319 EUR   439 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 8
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 8 Orchid Grey si ne foto
I zhbllokuar per cdo Karte, origjinal me sistem android.

Eshte ne gjendje perfekte! I perdorur vetem 1 muaj!!
Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale.

Nje nga telefonat me te mire te momentit
nga te vetmit qe mban 2 dit bateri!
Me ekran Super Amoled perdoret gjithashtu me laps.
Me sistem android te fundit ne 9.0

Cel. : 0697685926 vodafone club
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim