LG G3

Shitet nga: Arion Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes Lg G3
3gb ram
32gb memorie
Ekrani 5.5 inch
Gjendja 10/10.
Telefon I mire dhe I shpejt. I pershtatshem per lojra, what's up, facebook, viber, instagram etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim